„Ar vaikų širdelės nebuvo sukurtos tam, kad melstųsi ir mylėtų? Kodėl tiek mažai vaikų meldžiasi? O juk vaikų malda yra visa galinti. Nieko gražesnio už vaikų maldą nebuvo pakilę iki Dievo. Taigi keli vaikai, susirinkę maldai, padarys dangui nuostabių dalykų! Vaikai yra Dievo turtas!“ (Dievo tarnaitė Marta Roben)

Spalio 13 d. Šilainių Šv. Dvasios bažnyčioje, pasaulinę vaikų adoracijos dieną minėti ir Švč. Mergelės Marijos užtarimo prašyti, rinkosi IV kl. mokinukai iš keturių Kauno mokyklų: J. Grušo meno gimnazijos,  „Ryto“ pradinės, T. Ivanausko ir Šv. Kazimiero progimnazijos. Vaikai susitikimą su Jėzumi pradėjo procesijoje su rožės žiedu rankose ir giesme lūpose. Dėkodami ir šlovindami dovanojo rožes visų mūsų motinai Marijai, tylos ir maldos akimirkas Švč. Sakramente esančiam Jėzui. Tikybos mok. Kristina Ališauskienė pasidalino mintimis, kad mes esame kaip saulėgrąžos žiedai tiesiantys galvas į Jėzaus šviesą. Akimirka praleista prie Švenčiausio, uždega mūsų širdis meilei ir šią šviesą parsinešėme į savo namus. Vaikų džiaugsmas akyse atskleidė susitikimo su Kristumi bendrystę ir šventumą. 

Pagarbiai Kristina Ališauskienė

Categories: Naujienos