Liepos 7 dieną, Didžiųjų Žemaičių Kalvarijos atlaidų metu, buvo meldžiamasi už jaunimą gyvenantį Lietuvoje ir išvykusius už jos ribų. Kauno Šv. Dvasios parapijos jaunimo grupė nusprendė nuvykti į šią piligriminę kelionę su atskirą jiems skirtą dvasingumo programa „Jaunimas, tikėjimas, pašaukimas“, kurioje buvo akcentuojama šiuolaikinio jaunimo idėjų, maldos bei pasitikėjimo Dievu svarba. Po šio susitikimo buvo aukojamos Šventosios Mišios, kurioms vadovavo ir homiliją sakė vyskupas K. Kėvalas. Visos šios išvykos kulminacija tapo Kryžiaus keliai Kalvarijos kalnuose. Jaunimas grįžo į Baziliką vėlai vakare, tačiau jautėsi laimingi patyrę tikėjimo bendrystę.
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…
